אחסון בענן לעסקים: כיצד להימנע מטעויות נפוצות?

בעולם המודרני של היום אנשים רבים מחזיקים בנושאים רבים החשובים והיקרים להם כמו תמונות, אלבומי מוזיקה, אפליקציות שונות וקבצים אחרים רבים. אך לפעמים נאבדים הקבצים, נמחקים, ההארד דיסק של המחשב קרס ואיתו כל הקבצים היקרים ומסיבות רבות אחרות שגורמות להתחיל את הכל מהתחלה. אחסון באמצעות ספק ותשתית של חברות שונות בארץ מאפשרות את האחסון הרב מהמחשב אל הענן ומקנות את הבטיחות והשמירה המלאה על האינטרנט ועל הקבצים הנבחרים. אחסון בענן לעסקים הוא נושא מוכר וידוע אך לפעמים הטעויות הן רבות, מוכרות ונפוצות.

מהו אחסון בענן

בשנים האחרונות יש יותר מודעת על צילום תמונות עם חברים או משפחה, יש יותר מודעות על סגנונות המוזיקה השונים והאלבומים היוצאים מידי חודש, בעולם הטכנולוגי בו קיימים בלי סוף אפליקציות משחק, חשיבה, אתגרים, ידע, לימוד, אינטרנט ורבים אחרים הנותנים לאנשים רבים בעולם כולו את השימוש האין סופי בהם ובכלל לשמור על קבצים אחרים הנותנים את הזכרונות, ההנאה, העברת זמן ומשמעותי. לא פעם ולא פעמיים קרה לאנשים שהמחשב קרס במפתיע, וירוס הגיח ומחק את כל הקבצים ללא אפשרות לשחזר או הטלפון נאבד עם כל התמונות. אחסון בענן בעזרת ספק ותשתית מספקים את השמירה הבטוחה והאחסון של הקבצים השונים בסדר מושלם, באחסון נוסף ושיתוף עם אנשים.

אחסון בענן לעסקים בעזרת ספק ותשתית 

אחסון ענן לעסקים

מנהלים של עסקים רבים המקיימים משרדי מחשבים עם חיבור לאינטרנט, שירות לקוחות ותקשורת, משתמשים במרכזייה לכל הטלפונים הנמצאים במקום. אך רוב המנהלים והעסקים משתמשים במרכזיות ישנות העולות כסף רב בעת כל שיחה גם לעסק וגם לאנשים מהצד השני של הטלפון ואינם מתאימים לעסק הספציפי והמתואם. ספק ותשתית של נטוויז'ן מספקים אחסון בענן לעסקים בעידן הענן ונותנים שירות בחיבור לאינטרנט, שכלול של מרכזיה טלפונית ואבטחה מלאה באחסון רב של קבצים. ספק ותשתית של חברות אינטרנט שונות בארץ יכולים לספק מרכזיית תקשורת חדשה ומודרנית לתחום שירותי הלקוחות בעסקים רבים. מרכזיית התקשורת החדשה כוללת נוחות וקלות בעת שימוש במרכזיה, התאמה נכונה של המרכזיה אל העסק המבקש, שירותי תקשורת לכל מקום בארץ ואפילו לחו"ל בזול או בחינם, מונעת את הידע הרב בשימושו ובפשטות של התקשורת, אפשרות לקבל שיחות לנייד, למשרד או לבית היישר מאנשים העובדים במקום ומקבלים שיחות, לאפשר חסימה של מספרים כלשהן ולבצע תא קולי ברגע שהעסק נסגר.

כיצד להימנע מטעויות נפוצות

ספק ותשתית המספקים את שירותי חיבור לאינטרנט, מרכזיה תקשורתית ואחסון ענן מודעת לטעויות הנפוצות שיכולות לקרות בעת שימושו. באחסון הענן יש את האפשרות לשלב מכשירי טלפון, שליחת הקבצים ושיתופם בעזרת הרשתות החברתיות, הודעות מסרים כמו אימיילים, SMS ועוד אך עסקים רבים אינם משתמשים בהם בשל החשיבה שהם לא זקוקים להם אך הם דבר מומלץ ואפילו מחייב בעת השימוש באחסון הענן. אי ההתאמה של אחסון ענן לעסק הספציפי היא טעות נפוצה וכך מהלך העבודה יכול להתנהל בצורה שגויה ולשם כך צריך להתאים את השירות הנכון בעזרת ספק ותשתית.