מסתייעים בשירותי יעוץ הניתנים לעמותה וממנפים אותה הכי גבוה שאפשר

החלטתם לפתוח עמותה? ברכות חמות! מטרת העמותה שלכם היא להשפיע בצורה חיובית ונרחבת ככל הניתן. בעוד ישנם אנשי עסקים שבוחרים לפנות לכיוון חדש וכך לפתוח ולנהל עמותה, ישנם אלו המגיעים ללא כל רקע בניהול, אך הרצון להוביל את העמותה שלהם להישגים והצלחות פועם בהם. ניהול עמותה לא שונה כלל מניהול של עסק, ועל מנת להבטיח כי תעלו את העמותה שלכם על הדרך המלך, ישנה המלצה להסתייע בשירות נפלא של ייעוץ למלכרים.

ייעוץ לעמותות – למה זה כדאי?

ראשית, חשוב להבין כי למרות שהעמותה פועלת ללא מטרת רווח, היא מתנהלת כעסק לכל דבר. בעת שמגיעים אל העמותה ללא כל רקע ניהולי, קורה בתום לב שפועלים שלא כשורה וכך המשך פעילות העמותה עומד בסימן שאלה. בעת שאתם מחליטים לפתוח עמותה, תוכלו להנות מקשת של שירותים, טיפים והכוונה מלאה הניתנת לכם מחברות העוסקות במתן שירותים שכאלו. עליכם לקבל ייעוץ אסטרטגי שדרכו תוכלו להגדיר יעדים, לגייס כספים ומשאבים ולדאוג כי העמותה שלכם קמה כדי להישאר ולהשפיע כמה שיותר.

מסתייעים בשירות שכזה וזוכים בערך מוסף

כיום ישנן לא מעט עמותות בישראל – חלקן פועלות בתפוצה רחבה וחלקן נסגרות כשם שהן נפתחו. בעת שאתם נהנים משירות של ייעוץ לעמותה, אתם מעלים את הסבירות כי העמותה שלכם תפעל ותשפיע על רבים בתחום העיסוק שלכם. עם צוות מומחים המעניק לכם שירות של ייעוץ והכוונה לעמותה שלכם, אתם במידה רבים מתעלים על העמותות שלא מסתייעות בשירות שכזה. אתם נחשפים לטיפים חשובים, לבניית תכנית מוגדרת ולייעוץ מקיף וכולל בתחומי משפט והנהלת חשבונות.

איך הופכים להיות מנהלים? 

פתיחת עמותה

בעת שמדובר על שירותים לעמותות, הרי שאתם תקבלו הכוונה לא רק אודות ניהול העמותה, אלא בעיקר על איך להיות מנהלים של עמותה. אלו המגיעים אל כס המנהל בפעם הראשונה מסתגלים במהירות לתפקידם החדש, בעוד מנהלים שפעלו בסקטור העסקי וכעת עוברים אל ניהול העמותה, לעתים מוצאים עצמם מבולבלים בין התפקידים השונים. ככלל – ניהול העמותה לא שונה מניהול של חברה עסקית. אם ישנו הבדל שניתן למנות בכל זאת, הוא מידת ההשפעה של הניהול על פני החברה ואנשים רבים.

כמנהלים, תקבלו הכוונה וטיפים שונים לרבות הגדרת נהלי עבודה למתנדבים ולעובדים בעמותה, דרך לבצע מעקבים מקצועיים אחר אנשי המקצוע העובדים לטובת התנהלות העמותה, הכנה לביקורות פתע המגיעות חדשות לבקרים אל פתח דלת העמותה שלכם, ולמידה של כללי רשם העמותות. האחריות שלכם כמנהלים היא גדולה, ועל מנת שתוכלו להבטיח כי העמותה שלכם תגיע להישגים יפים, חייבים להשקיע בתשתית שלה.

התשתית האיתנה מתחילה עם מסע משותף שלכם יד ביד עם חברה המעניקה ייעוץ לעמותות. כך תוכלו לקבל את כל המידע החיוני לטובת ניהול העמותה שלכם.